İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

3D – 6D İpek Kirpik Uygulaması

3d-6d-kirpik-uygulamasi

İpekten elde edilmiş olan tekli ve yumuşak dokuya sahip olan kirpiklerin, özel medikal bir yapıştırıcı ile birlikte tek tek yapıştırılması uygulamasına ipek kirpik uygulaması denilmektedir. Ürünler saf ipekten oluşmaktadırlar. Göz yapısına herhangi bir zararları dokunmamaktadır.

Rimel kullanımına gerek kalmadan gür kirpiklere sahip olmak isteyen kişiler son derece kolay bir uygulamadır. İpek kirpikler gözün ve doğal kirpiklerinizin durumuna göre tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Uygulama yapılırken tercih edilecek olan kirpik seçenekleri oldukça fazla çeşitlilik bulundurmaktadır. Kişinin göz yapısına göre kalınlık, incelik, uzunluk, kısalık veya kıvrıklık gibi pek çok fazla seçenek yer almaktadır.

İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Kirpikleri yapıştırmak için kullanılan yapıştırıcı medikal bir üründür ve bu nedenle gözlere herhangi bir zarar vermemektedir. Uygulama süresi 1.5 saat ila 2 saat arasında değişiklik göstermektedir. İpekten hazırlanmış olan kirpikler göz kapağında yer alan gerçek kirpiklere tek tek yapıştırılmaktadır.

İpek Kirpikler Ne Kadar Süre Kalmaktadır?

İpek kirpikler takıldıktan sonra uzun süre kullanılabilmektedir. Düzenli şekilde bakımları yapıldığı sürece 6 ay kadar bir süre dökülmeden kalabilirler. Uygulama sırasında ya da sonrasında herhangi bir acı ya da ağrı hissetmezsiniz.

Kirpikler, doğal dökülme seyrinde dökülürler. Birer veya ikişerli şekilde kullanıma bağlı olarak dökülmeye devam ederler. Kirpikler hafif olduğu için uygulama sonrasında kişiler herhangi bir ağırlık hissetmezler. Normal kirpiklerin dökülmesi tarzında süreç devam etmektedir.

İpek Kirpik Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Hamam ve sauna gibi ortamlarda çok uzun süre kalınması önerilmemektedir.
  • Göz makyajı temizlerken göz makyajı temizleyici ürünlerin yağsız olan seçenekleri arasından tercihler yapılmalıdır.
  • Yüz havlu ile kurulanırken çok sert bir şekilde kurulanmamalı ve yavaş hareketler ile kurulanmalıdır.
  • Yüzüstü şekilde uzun süre yatmak önerilmemektedir.