İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

Buz Başlık Lazer ile Botoks ve Cilt Gençleştirme ( Antiaging )

Buz Lazer ile Botoks ve Cilt Gençleştirme

İlerleyen yaşlarla birlikte ciltte yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaktadır. Ciltte kırışıklar ve çökmeler gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Yaşlanmanın yanı sıra uykusuzluk, stres, güneş ışınları ve bunun gibi diğer faktörler nedeni ile de ciltte bu tarz belirtiler ortaya çıkabilir.

Cilt bu şekilde yaşlanma belirtilerine karşı kendisini yenilemektedir. Ancak ilerleyen yaşlarla birlikte kişilerde kolejen üretimi azalmakta ve cilt yaşlanma belirtilerine karşı daha yavaş yenilenmektedir. Ciltte ki bağ dokuda da gevşeme meydana gelir ve cilt yaşlanma belirtilerini göstermeye başlar.

Lazerle Cilt Gençleştirme Nasıl Olmaktadır?

Uygulama öncesinde cilt temizlenmekte ve gözlere gözlük takılmaktadır. Daha sonra yüze jel sürülmektedir.
Buz lazer cihazında yer almakta olan hassas cam uç cilt üzerinde gezdirilmektedir. Buz lazer üzerinde yer almakta olan soğutucu etkisi ile birlikte ciltte ısınma engellenmekte ve zararlardan korunmaktadır. Uygulama sırasında acı ve ağrı hissedilmemektedir.

Seans Süresi Ve Seans Sayısı Ne Kadardır?

Tedavi süresi genel olarak 10 ila 15 dakika arasında değişmektedir. Seans sayısı uygulanacak cilde göre değişmekle birlikte 6 ila 8 seans yeterli olabilmektedir. Bazı hastalarda hafif bir yanma görülebilir.

Uygulama Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uygulama sonrasında kişiler hemen gündelik yaşantılarına dönebilirler. Uygulamadan sonra ciltte biraz kızarıklık oluşabilir ancak kızarıklık kısa sürede geçecektir. Güneşten uzak durmak gereklidir ve nemlendirici kullanılabilir.

Uygulama Kimler İçin Uygundur?

Yaşlanma belirtilerinden uzaklaşmak isteyen kişiler için uygulama uygundur.