İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

EGF Kök Hücre Mezoliftingi

EGF KÖK HÜCRE MEZOLİFTİNGİ NEDİR ;

Her sorun da olduğu gibi yaşlılıkla birlikte ciltte de büyük değişimler meydana gelmektedir , yaşa bağlı olarak azalan kolejen beraberinde hyaluronik asit eskliğini meydana getirmekte ve bununla birlikte cildin vitamin ve minarel  kayıplarıyla da birleşince serbest radikallerin zararlı etkileri cilde daha da zarar vermektedir. Bu eksikler beraberinde kalıcı hasarlar oluşturarak örneğin  kırışıklık , sarkma  , gözenek açılması , leke gibi bir çok farklı sorunun tek bir ciltte toplanmasına neden olmaktadır. Egf kokteyl ise tüm bu sorunların kombine bir şekilde tek bir serumla çözümlendirilmesi ,hasarlı cildi onarması ve bu olumsuz etmenlerin etkilerinin geciktirmesi yada ortaya çıkmaması etkisine sahiptir.

EGF KÖK HÜCRE MEZOLİFTİNGİ ETKİLERİ VE UYGULAMASI  ;

  • EGF KOKTEYL EPİDERMİSTE GÖZLE GÖRÜNEN YAŞLILIK BELİRTİLERİNİ MİNİMİZE ETMEK VE YOK ETMEK İÇİN ÜRETİLMİŞTİR.
  • İÇERİĞİNDE Kİ SODİUM DNA KIRIŞIKLIK VE ANTİ AGİNG AJANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.
  • İÇERİĞİNDE Kİ FERULİK ASİT CİLDİN MARUZ KALDIĞI GÜNEŞ IŞINLARININ ZARARLARINI ONARIR.AYRICA E VE C VİTAMİNİ SALINIMINI ARTTIRARAK BU SAYEDE AZALMIŞ KOLEJEN SENTEZİNİ TEKRAR ÜST NOKTALARA ULAŞTIRIR.
  • İÇRERİĞİNDE YİNE ETKEN MADDE SEVİYESİNDE YER ALAN Butyrospermum Parkii Butter , HİDROLİPİDİK TABAKAYI ONARARAK CİLDİN DAHA ESNEK OLMASINI SAĞLARKEN , ELASTEN AÇISINDANDA  ZENGİN BİR GÜÇLENDİRİCİ OLMASININ YANIN DA  AYNI ZAMAN DA CİLTTEKİ SU KAYBINI DA BLOKE EDER.
  • İÇERDİĞİ COENZİM İSE CİLTTE DOĞAL OLARAK BULUNAN AMA YAŞA  BAĞLI OLARAK AZALAN BİR BİLEŞEN OLDUĞU İÇİN EGF SERUM TAKVİYESİ SONRASI CİLDİN YAPISINI ONARARAK ELASTİKİYETİNİ ARTIRIR VE SIKILIĞINI GERİ KAZANDIRARAK KIRIŞIKLIKLARI GİDERMEYE YARDIMCI OLUR.

 

EGF KÖK HÜCRE UYGULAMASI ;

Egf kokteyli uygulamadan önce cilt klasik bakım ile temizlenerek arındırılır. Yapılan peeling ve soyma işlemi sonrası cilt ve dekolte yüzeyin de açık olan binlerce gözeneklerden içeri iğnesiz micro enjeksiyon yönetimi kullanılarak cihaz yardımı ile cildin EGF KÖK HÜCRE serumu emilimi gerçekleştirilir. Yaklaşık 45 dk / 1 saat aralığında olan işlem de  kişi herhangi bir ağrı ve acı hissetmediği gibi iğnesiz micro enjeksiyon yöntemi ile yapıldığı için cilde verilen rf akımı sayesinde cilt kendini toplar , elasteni artar ve gerilme yaratarak sarkmalarda ilk seansla birlikte azalma görülmeye başlar.

KİMLER YAPTIRABİLİR VE SEANS ARALIKLARI NASIL OLMALIDIR ;

30 yaş üzeri herkes egf kök hücre serumunu kullanabilir. Ciltlerinde leke, kırışıklık , sarkma  , gözenek açılması , tramvatik akne döngüsü , güneşe maruz kalma sonucu oluşan deformiteler ,dekolte sarkmaları ve lekelenmelerinden şikayetçi olan ve bu şikayetler başlamadan önlem almak isteyen herkese uygun bir kullanım içeriği bulunmaktadır. Seanslar ilk önce hafta da 4 seans olmak üzere hafta bir , sonrasında ise 2 ayda bir olmak üzere karuma seansları yapılarak 4-6-8 seans şeklinde uygulanabilmektedir.