İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

El Bakımı

elbakimi

Bakımlı ellere sahip olmak tüm bayanlar için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Gündelik yaşantıda eller çok fazla kullanılmaktadır. Bu durumda ellerin bakımına dikkat edilmesi gereklidir.

Doğru şekilde eller nemlendirilmediği taktirde ellerde kuruluk tarzında problemler ortaya çıkabilir. Tercih edilen deterjanlarda ellerde kuruma veya kızarıklık gibi sıkıntılara neden olabilir.

Bu konuda el bakımı konusunda uzman olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte doğru şekilde nemlendirici ürünlerin uygulanması yapılmaktadır.

Manikür de son derece büyük bir önem taşımaktadır. Manikür yapılırken doğru şekilde tırnak etrafında ki derilerin kısaltılması ve kesilmesi gereklidir. Yanlış bir şekilde kesilme durumunda kanama gibi sıkıntılar oluşabilir.

El bakımında tercih edilecek olan aletlerin steril olması gereklidir. Diğer türlü çeşitli hastalıklara davetiye çıkartabilir.
Bu konuda uzman olan arkadaşlarımız el bakımı hakkında ihtiyacınız olabilecek bakım ürünleri ile steril bir ortamda uygulama yapmaktadırlar.