İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

El ve Ayak Bakımı Nedir ?

El ve ayaklar gün içerisinde en çok kullanılan vücut bölgeleri arasında yer almaktadır. Kullanılan deterjanlar ve temizlik ürünleri gibi seçenekler ciltte kızarıklık ve kuruma gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir. Dinlenmiş bir cilt her zaman kişilerin daha rahat hissedebilmesi açısından önem taşımaktadır.

Sağlık açısından da el ve ayak bakımı son derece büyük bir önem taşımaktadır. Yaz aylarında tuzlu su ve sıcak gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir. Kış aylarında ise sürekli ayakkabı ve çorap kullanıldığı için ayaklarda terleme gibi problemler ortaya çıkabilir.

Kulaktan dolma kullanılan el ve ayak bakım ürünleri çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Yanlış bakım önerileri ve cilt tipine uygun olmayan bakım ürünleri nedeni ile ciltte kızarıklık ve kuruma tarzında sorunlar oluşabilir.

Profesyonel anlamda el ve ayak bakımı hizmetimiz bulunmaktadır. Nasır, manikür ve pedikür, çatlak topuk, ayak mantarı ve batık tırnak gibi yaşanabilecek olan sıkıntıların ortadan kalkmasında uzman olan arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımıza devam etmekteyiz.