İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

Hyaluronik Asit Mezoliftingi (İğnesiz)

Cildimiz yaşlandıkça cildimizi koruyan ve kırışıklarımızın oluşmasını önleyen kolajenini kaybetmeye başlar , hyaluronik acid ise kolajen bağ dokusunun yapı taşı niteliğinde ki ana etken maddesidir. Cilt yavaş yavaş yaşlanmaya başladığında önce hyaluronik acid yapı taşları azalır daha sonra da vücut da kolejen üretimi yavaşlayarak böylelikle önce ince ardından da derin ve kalın  kırışıklıklar oluşmaya başlar. Hyaluronik asit in özetle cildimiz için hayati bir yapı taşı niteliğinde olduğunu söylemek doğru olacaktır.

HYALURONİK ASİT MEZOLİFTİNGİ NE İÇİN UYGULANIR ?

Azalan hyaluronik acid kolejin üretimini de azalttığı için bunun vücuda tekrar kazandırılması ciltte ki yaşa, genetik cilt elastikiyet kaybına , dış etkenlere maruz kalınarak oluşmuş veya oluşmaya başlamış  ince ve kalın kırışıklıların azalmasında ve yenilerinin oluşmasın da geciktirici  en temel baş rol oyuncusu niteliğindedir. Hyaluronik asit aynı zaman da cildin nemli kalmasını sağlarken kolojen üretimini de tetikleyerek cildin sıkılığını ve canlılığını arttırır. Hyaluronik acid aynı zaman da anti – oksidan etki yaratarak kullanıldığı her cilt bakım uygulamasında cildin serbest radikkalerinden yana zarar görmesini de en yüksek ölçüde engeller.

HYALURONİK ASİT MEZOLİFTİNGİ NASIL UYGULANIR ;

Yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiş ve cilde tamamen yararlı Q enzim ve Hyaluronik asit içerikli serumlar öncesinde cilt temizlenir ve bakımla birlikte gözeneklerin açık hale getirilmesi sonrası elektromanyetik cihazlar yardımı ile hyaluronik asit serumları cilde yedirilir. Uygulama da herhangi bir iğne kullanılmadığı ve iğnesiz mikro enjeksiyon yöntemi tercih edildiği için acı ve ağrı hissedilmez , masaj içeriği de taşıyan radyofrekans enerjisi kullanılarak kas uyarımı yapılma yöntemi ile cilde hyaluronik asit içerikleri yedirilirken aynı zaman da akım sebebiyle cilt gerilir ve elastikiyeti cilde geri kazandırılır.

HYALURONİK ASİT KULLANIMI NASIL OLMALIDIR ?

Hyaluronik asit 2 haftalık periyodlar da ve 6-8 seans aralığında yapıldığında etkisi gözle görülür olmakta ve daha sonrası aşamalar da ayda 1 ve  2 ay da 1 ara ile de koruma seanslarını düzenlenirse oldukça etkili ve  kalıcı bir cilt bakım çözümü olabilmektedir.