İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

Kalıcı Dipliner Uygulaması

kalicidipliner

Dipliner uygulaması, kaşların dibinin koyulaştırılması ile birlikte bakışlara derinlik kazandırmak amacıyla tercih edilmektedir. Bir diğer adı ile kalıcı sürme, bakışların derinlik kazanması ve aynı zamanda gözlerin daha fazla ön planda olabilmesi açısından etkili olmaktadır.

Gündelik makyaj için sürekli olarak koyu renkler ve abartılı makyajlar tercih edilmemektedir. Daha doğal bir görünüm için gündelik makyajda dipliner (likit eyeliner) kullanılmaktadır. Kalıcı olan bu uygulama ile birlikte her zaman gözleriniz ön planda olacak ve de dikkat çekici olacaksınız.

Kalıcı Dipliner Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Kalıcı dipliner uygulaması göz ile uyumlu olarak yapılmaktadır. Uygulamada tercih edilen boyalar tamamen zararsız olan boyalardır. Yaklaşık olarak 40 dakika kadar sürmektedir. Uzman kişi göze uygun olan modeli sizinle birlikte belirlemekte ve daha sonra uygulama yapılmaktadır.

Kalıcı Dipliner Uygulamasının Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Ten rengi bağlı olmakla birlikte ortalama olarak 2 veya 3 sene kadar dipliner kalmaktadır. Daha sonra yavaşta renk açılmaktadır. Genelde 1 ay kadar sonra rötuş yapılması gerekebilir.

Uygulama Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama yapıldıktan sonra ilk gün su kullanılmamaktadır. Duş, sauna, havuz ve deniz gibi yerlerde ilk gün zaman geçirmemek gereklidir. Daha sonra kişi gündelik yaşantısına devam edebilir.

Uygulamanın Herhangi Bir Zararı Var Mıdır?

Dipliner uygulamasında kullanılan pigment içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Uygulamada tamamen su bazlı olan ve bunun dışında bitki özlerinden elde edilen renkler tercih edildiği için herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Genelde işlem sonrasında yarım saat kadar bir süre şişlik oluşabilir. Sonra şişlik inmeye başlar.