İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

Kaş Pudralama ( Gölgeleme ) Tekniği Nedir ?

kaspudralama

Epidermise sık iğne atışları ile gerçekleştirilen micro pigmentler, derinin biraz daha üst tabakasında kalmaktadır. Bu şekilde ortaya çıkan görüntü gölge şeklindedir. Uygulama, dolgu tekniği ile benzer özelliklerdedir. Kullanılan iğneler tek kullanımlık olmakla birlikte kişiye özeldir.

Dolgu tekniğinde kaşlar daha net ve keskin bir görünüme sahiptir. Ancak gölgelendirme tekniğinde hatlar ve renkler daha buğuludur. Görünüm daha flu olmaktadır.

Seyrek olan kaşların daha dolgun bir görünüme kavuşabilmelerinde etkilidir. Sabahları makyaj yaparken kaş farı kullanmak zorunda kalmadan her zaman doğal kaş görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

Kaş Pudralama Tekniği Uygulaması Ne Kadar Kalıcıdır?

Kaş pudralama tekniği ile elde edilen görüntü yaklaşık olarak 2 yıl kadar sürmektedir.

Uygulamanın Zararları Var Mıdır?

Uygulamada tercih edilen boyalar herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmamaktadırlar. Ürünler yüz ve vücut için uygun olan ürünlerdir ve herhangi bir katkı maddesi bulundurmamaktadırlar. Kötü kokuya neden olabilecek herhangi bir içerik de yoktur.

Rengin Solmaması İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Renkler uzun süre kalıcı olsalar da zaman ilerledikçe solma başlamaktadır. Bu durumda rötuş gerekli olabilmektedir.
  • Güneş ışığı ve solaryum gibi çok fazla ışığa maruz kalma durumu da kaşlarda renk solmasına neden olabilir.
  • Cildin kuru olması durumu kabuklanma gibi sıkıntılara neden olabileceğinden sürekli olarak kaş pudralama yapılan bölgenin nemlendirilmesi gereklidir.