İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

Leke ve Işık Mezoliftingi (Whitening Effect ) – İğnesiz

Hayati bileşen olan ve yaşa bağlı vücut da üretimi azalan hyaluronik asidin çeşitli mineral ve antioksidanlarla birleştirilip özel işlemlerden geçirilerek çapraz bağların revize edilip uygun hale getirilmesi ve bu sıvının ciltte ki kararma , Lekelenme , morluk gibi sorunlu bölgelere uygulanması işlemidir.

LEKE VE IŞIK DOLGUSU HANGİ PROBLEMLERİ ÇÖZER ;

-CİLTTE Kİ LEKELERİ

-GÖZ ALTLARI , ÇENE VE DUDAK ÜZERİNDEKİ KARANLIK VE GRİMSİ GÖRÜNTÜLERİ

-LEKE VE KARARMAYA BAĞLI YORGUN GÖRÜNTÜ VE İFADELERİ

-MORLUK VE GÖZ HALKALARINI

– GÖZ ALTLARINDA YAŞA BAĞLI OLUŞAN ÇÖKME , ÇUKURLAŞMA GİBİ ESTETİK GÖRÜNMEYEN SORUNLARI

– YÜZ VE BOYUN BÖLGESİNDE Kİ GÜNEŞE BAĞLI LEKELENMELERİ

LEKE VE IŞIK MEZOLİFTİNGİ (WHİTENİNG EFFECT ) UYGULAMASI ;

Göz çevresi ve tüm cilt yüzeyi özel bir tonik ile silinir , göz çevresinde belli bir rota izlenmesi koşulu ile tüm cilt yüzeyine whitining effect kokteyli iğnesiz micro enjeksiyon yöntemi kullanılarak göz altı ve göz çevreside dahil yedirilir. Etki mekanizması ise deri altına nüfus eden ve derinin doğal besleyicisi olan hyaluronic asitin çalışmasını ve dolayısıyla da kolejen üretimini tetikler .Ardından elasten artımı sağlanırken deri altında oluşan bu onarım yüzeye ışıltı ve parlaklık ve lekelerin azalmaya başlaması olarak etki etmeye başlar. Yüz ve Göz çevresi daha ışıltılı ve aydınlık görünürken şikayet edilen bölgeler ise kamufle edilmiş olur.

KAÇ SEANS YAPILIR VE UYGULAMAYI KİMLER YAPTIRABİLİR ;

Uygulamayı özellikle göz altı ve çevresinde ki problemlerden şikayetçi olan , kararma , morluk halkaları , grileşme gibi görüntü bozukluklarından da şikayetçi olan herkes yaptırabilir. Seans süresi yaklaşık 35-40 dk almaktadır .Öncül ve koruma kürü olmak üzere  4-6-8 seans aralığında yapılabilmektedir.