İletişim Formu

İLETİŞİM FORMU

Somon DNA mezoliftingi Nedir ? (İğnesiz)

Somon DNA günümüzde pek çok cilt sorunları için kullanılan ve içeriğinin saf hyaluronik asit ile somon balığı spermlerinden/sütlerinden oluşarak  insan DNA sı moleküllerine oldukça uyumlu bir cilt bakım ürünüdür. Ciltte hücre yenileme sağlayan ve kendi molekül ağırlığının 10 bin katı kadar nem tutarak bir çok cilt sorununa çözüm oluşturabilen etkili bir bakım ürünüdür.

Hızlı bir gençleşme ,onarma ve canlandırma etkisi yaratan somon DNA yöntemi son dönemlerde oldukça bilinirliği artarak popüler olmuştur. Somon DNA’sı başlı başına tek başına bir kür  olarak uygulanabileceği gibi aynı zaman da diğer  anti-aging seçenekleri ile de kombine edilerek bir çok farklı sorunda sonuca etkisi daha da hız kazandırabilir.

Somon DNA mezolifting’in özellikleri nelerdir ?

Somon DNA mezoliftingi iğnesiz bir uygulama olup bu sebeple de hiç acı hissetmeden rahatlıkla ve konforlu bir şekilde uygulanabilmektedir.

Güneşin,zamanın ve kirli havanın cildimiz de yaptığı olumsuz tahribatlar ( leke – gözenek –  cilt matlaşması – ince çizgiler – kronik yaşa bağlı yaşlanma belirtileri vb. )  giderilmesi amacıyla geliştirilmiş oldukça önemli bir anti aging bir içeriğe sahiptir. Somon DNA aşısının birinci önemli etkisi içerdiği hyalüronik asit sayesinde cildin yaşla birlikte kaybettiği nemin tekrar geri kazandırılmasıdır. İkinci aşamada ise somon balıklarının sütlerinden elde edilen serum minik zerkler halinde deri altına yedirilir ve uygulama yapılan  ciltte gün geçtikçe gençleşen bir görünüm ortaya çıkar.

Somon DNA mezoliftingi nasıl uygulanır?

Somon dna serumu uygulanmadan önce cilt temizlenir ve serumun yedirilmesine ön hazırlık yapılarak cilt yüzeyinde ki gözenekler yapılan temizlikle birlikte açık hale getirilir.  Yaklaşık 1 saat boyunca süren uygulama iğnesiz /acısız bir şekilde sadece elektromanyetik bir başlık yardımı ile yedirme işlemi ile devam eder , somon dna serumu cilt tarafından emilirken aynı zaman da elektromanyetik başlıktan çıkan akım somon dna ile birleşerek sorunlu olan cilt bölgesini onarırken yüzde ki kas dokularını da harekete geçirerek lifting etkisi ile yüzü germeye ve kaldırmaya yardımcı olur.

Ne kadar uygulamalıyım ?

Somon DNA uygulaması kişinin ihtiyacına göre 3 ile 6 seans aralığına kadar uygulandığında en iyi sonuçları vermektedir . Uygulamanın yılda 2 kür şeklinde ve haftalık olarak yapılması i çok daha başarılı sonuçlar vermektedir.